BİK Van Şube Müdürü Uluçamlıbel’den Yüksekova’ya ziyaret

Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Hakkari’nin Yüksekova ilçesine geldi.

Yüksekova ilçesine gelen Müdür Uluçamlıbel, başlangıçta ilçede jurnal yayın yapan Yüksekova Halkın Sesi Gazetesini ziyaret ederek çalışanlarıyla bir araya geldi. Müdür Uluçamlıbel, Yüksekova Halkın Sesi Gazetesinin sahibi Ali Yiğit’ten gazetenin durumuyla alakalı bilgi aldı.

Daha daha sonra Müdür Uluçamlıbel, Yüksekova Güvenlik Müdürlüğüne bağlı güvenlik bürosunun çalışanlarını, Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı’yı ve icra müdürlüğünü ziyaret etti.

Müdür Uluçamlıbel, son olarak Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Doğramacı’yla bir araya gelen Uluçamlıbel, Yüksekova’da yerel gazetelerle ilgili sorun ve mevzuatlarını paylaştı. Müdür Uluçamlıbel, Doğramacı’ya Basın İlan Kurumunun kitaplarını armağan etti.

Yüksekova Halkın Sesi Gazetesinin sahibi Ali Yiğit ise Basın İlan Kurumu (BİK) Van Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel’in Yüksekova ziyaretinden dolayı hoşnut olduklarını belirterek teşekkür etti. – HAKKARİ

BİK Van Şube Müdürü Uluçamlıbel'den Yüksekova'ya ziyaret
BİK Van Şube Müdürü Uluçamlıbel'den Yüksekova'ya ziyaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir