Başkan Orkan Vicdaniye’de vatandaşlarla buluştu

Vatandaşların arzu ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sıkça semt ziyaretleri yapan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Vicdaniye Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan semt ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Orkan son olarak Vicdaniye Mahallesi’nde bir dizi ziyaretlerinde bulundu. Mahallelilerin taleplerini dinleyerek sohbet eden Başkan Orkan, Karesinin yönetiminde ilçe sakinlerinin laf sahibi olması noktasında bu nesil ziyaretleri önemsediklerini söyledi.

Vatandaşların Ramazan ayını kutlayan ve tuttukları oruçların kabul olmasını dileyen Başkan Orkan, mahallelerin sorunlarını dinleyerek taleplerini öğrendi. Semt ziyaretlerini önemsediklerini ve ziyaretlerde vatandaşlarla sık sık istişarelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Orkan, “Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayacak, Karesi’mizin her bir mahallesini daha yaşanabilir bir ayla getireceğiz. Hedefimiz her mahallemize eşdeğer hizmeti sunabilmek. Bu hizmetleri yerine getirirken vatandaşlarımızın, vatandaşlarımız özelinde semt muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz, bu kapsamda sık sık istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri bizim için önemli” dedi. – BALIKESİR

Başkan Orkan Vicdaniye'de vatandaşlarla buluştu
Başkan Orkan Vicdaniye'de vatandaşlarla buluştu
Başkan Orkan Vicdaniye'de vatandaşlarla buluştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir