Balıkesir’in Adana Demirspor’a attığı gol skandal bir kararla iptal edildi

Günlerdir Samsunspor ve Adana Demirspor camiaları arasında yaşanan ‘Teşvik’ tartışmasının peşinde yeni bir gerilim konusu daha doğdu. Adana Demir- Balıkesir maçında yapılan hakem hatası izleyenleri hayrete düşürdü. Adana Demirli Okan, kalecisine pas göndermek istedi, Balıkesir’in forveti Manaj ise topu kapıp ağlara gönderdi.

Balıkesir'in Adana Demirspor'a attığı gol skandal bir kararla iptal edildiAdana Demirspor’da Okan, kalecisine geri pas atıyor.
Balıkesir'in Adana Demirspor'a attığı gol skandal bir kararla iptal edildiGeri pasta araya giren Balıkesirli Manaj topu ağlara yolladı.

MANAJ HAYRETLE İZLEDİ

Manaj gol sevincini yaşarken tezgâhtar hakem bayrağını kaldırdı. Bunun üzerine pozisyona yakın olan hakem Suat Arslanboğa da golü iptal etti. Bu kararın arkasında sahada büyük şaşma yaşandı. Manaj, ellerini başına götürdü,karara inanamadı. Sosyal medyada bu olay büyük bir kavga başlattı.

TFF 1. Lig'de skandal! Adana Demirli futbolcudan gelen topu ağlara gönderen Balıkesirli oyuncunun golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi
Balıkesir'in Adana Demirspor'a attığı gol skandal bir kararla iptal edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir