AEDAŞ egzersiz saatlerinde değişikliğe gitti

Covid-19 salgınına aleyhinde Ramazan ayının birincil iki haftasında kısmi kapanmaya gidilirken sokağa çıkma kısıtlama saatleri de 19.00-05.00 olarak belirlendi. Yeni önlemler çerçevesinde Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. de (AEDAŞ) işletme müdürlüklerinin alıştırma saatlerini tekrar düzenledi. Yeni düzenlemeyle birlikte 8.00-12.30 ile 13.00-17.00 saatleri aralarında hizmet verilecek.

“Çalışanların ve müşterilerin sağlığı için her türlü tedbir alındı”

AEDAŞ, Türkiye’yi de etkisi altına bölge Covid-19 salgınına karşı çalışanları ve müşterilerinin güvenliği için Dünya Sağlık Durumu Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarını geçen yıldan bu yana büyük bir dikkatle uygulamaya devam ediyor. Antalya, Isparta ve Burdur’da 2 milyondan pozitif aboneye elektrik dağılım hizmeti veren AEDAŞ, çalışan ve abonelerinin sağlığı için genel müdürlük, tüm şirket binaları ve işletme müdürlüklerinde dezenfeksiyon çalışmalarını, maske ve mesafe kurallarını imtiyaz vermeden uyguluyor.

“Evde kal, işlemlerini evden yap”

Sağlık için evde kalmanın büyük önem taşıdığı bu dönemde AEDAŞ, işletme müdürlüklerine gelmeden AEDAŞ 186 mobil uygulaması, web sitesi, AEDASDestek sosyal medya hesabı ve ALO 186 çağrı merkezi üzerinden arıza, yakma ve öteki teknik işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyor. – ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir